PP, PE, PC uritur makine fletë

   Përshkrim i shkurtër:

   Aplikime ndërtesat zyra, salla, qendrat tregtare, objektet sportive, qendrat argëtuese dhe shërbimet ndriçimit çati. Stacioni, parqet e makinave, strehimoret, Lounge platformë korridor. Aeroportet, fabrika e sigurisë nga materiale të lehta. bujqësisë moderne dhe industrinë e akuakultures dhe të mbyllura pishina atrium. Qyteti Expressway Viaduct dhe të zhurmës barrierat. Shenjat reklamat, reklamat kuti të lehta dhe paraqitjen ekranit ekspozitë. Zyra dhe rezidenca private e diversion shtëpie, bat familja ...


   Detail Product

   Produkt Tags

   Aplikimet

   ndërtesat zyra, salla, qendrat tregtare, sportive, qendrat argëtuese dhe shërbimet ndriçimit çati.

   Stacioni, parqet e makinave, strehimoret, Lounge platformë korridor.

   Aeroportet, fabrika e sigurisë nga materiale të lehta.

   bujqësisë moderne dhe industrinë e akuakultures dhe të mbyllura pishina atrium.

   Qyteti Expressway Viaduct dhe të zhurmës barrierat.

   Shenjat reklamat, reklamat kuti të lehta dhe paraqitjen ekranit ekspozitë.

   Zyra dhe rezidenca private e diversion shtëpie, banjo dush familjes, ndarje dhomë.

   PC, PP, PE fletë grilë, gjerësia e 2500mm, trashësi 2-40mm;

   Qëllimet kryesore: Materiale Ndertimi, reklamat, stolisje, paketimin, dhe fusha të tjera.


  • Previous:
  • Next:

  • 
   WhatsApp Online Chat !