• Tel: + 86-532-88278277
 • E-mail: admin@shichengsj.com
  • facebook
  • googleplus
  • LinkedIn
  • Cicëroj
  • YouTube

  PP, PE, PC uritur makine fletë

  Përshkrim i shkurtër:

  Aplikime ndërtesat zyra, salla, qendrat tregtare, objektet sportive, qendrat argëtuese dhe shërbimet ndriçimit çati. Stacioni, parqet e makinave, strehimoret, Lounge platformë korridor. Aeroportet, fabrika e sigurisë nga materiale të lehta. bujqësisë moderne dhe industrinë e akuakultures dhe të mbyllura pishina atrium. Qyteti Expressway Viaduct dhe të zhurmës barrierat. Shenjat reklamat, reklamat kuti të lehta dhe paraqitjen ekranit ekspozitë. Zyra dhe rezidenca private e diversion shtëpie, bat familja ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Aplikimet

  ndërtesat zyra, salla, qendrat tregtare, sportive, qendrat argëtuese dhe shërbimet ndriçimit çati.

  Stacioni, parqet e makinave, strehimoret, Lounge platformë korridor.

  Aeroportet, fabrika e sigurisë nga materiale të lehta.

  bujqësisë moderne dhe industrinë e akuakultures dhe të mbyllura pishina atrium.

  Qyteti Expressway Viaduct dhe të zhurmës barrierat.

  Shenjat reklamat, reklamat kuti të lehta dhe paraqitjen ekranit ekspozitë.

  Zyra dhe rezidenca private e diversion shtëpie, banjo dush familjes, ndarje dhomë.

  PC, PP, PE fletë grilë, gjerësia e 2500mm, trashësi 2-40mm;

  Qëllimet kryesore: Materiale Ndertimi, reklamat, stolisje, paketimin, dhe fusha të tjera.


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

  
  WhatsApp Online Chat !