Extra-width nxjerrje Coating & Kantier Machine

   Përshkrim i shkurtër:

   Classicx Series Extra-width Nxjerrje Veshje dhe Laminating Line është një customized, të prodhimit të lartë të mesëm dhe makinë hi-fund projektuar nga FEEC. Makinë është projektuar dhe hulumtuar nga teknologjia e avancuar, duke përdorur PE / PP si lëndë e parë për të jenë të veshura laminuara me pëlhurë plastike të endura. Kjo është një pajisje të lartë të performancës për prodhimin e produkteve ekstra-gjerë pëlhurë. Aplikimet: Ajo është përdorur gjerësisht për prodhimin e pëlhurave ekstra-gjerë plastike të endura të tilla si lloj pëlhurash tendë, pëlhurë gomuar, e ujit-provë lloj pëlhurash, gjeo ...


   Detail Product

   Produkt Tags

   Classicx Series Extra-width Nxjerrje Veshje dhe Laminating Line është një customized, të prodhimit të lartë të mesëm dhe makinë hi-fund projektuar nga FEEC. Makinë është projektuar dhe hulumtuar nga teknologjia e avancuar, duke përdorur PE / PP si lëndë e parë për të jenë të veshura laminuara me pëlhurë plastike të endura. Kjo është një pajisje të lartë të performancës për prodhimin e produkteve ekstra-gjerë pëlhurë.

   Aplikimet:

   Ajo është përdorur gjerësisht për prodhimin e pëlhurave ekstra-gjerë plastike të endura të tilla si lloj pëlhurash tendë, pëlhurë gomuar, e ujit-provë lloj pëlhurash, gjeotekstile, leckë paketimit të rëndë, baner përkul, etj gjerësi maksimale mund të jetë deri në 6200mm.

   Përparësitë:

   customization fleksibël mund të përmbushë kërkesat e ndryshme të konsumatorëve.

   Makinë miraton overhead-tipit extruder, dhe mund të miratojë struktura të ndryshme sipas kërkesave të ndryshme të produktit.

   Dy extruder dhe tërheqje vdesin mund të arrijë laminating dyfishtë anë në një proces;

   Ajo mund të jetë e pajisur me shtrydhëse dy anë dhe tharëse si opsionet për prodhimin e produkteve me ujë të jet pëlhurë dhomë.

   Corona treater dhe njësi shtypjen mundësi për produktin që kanë nevojë për shtypjen markën dhe modelin pas laminating

   Seksioni petëzim mund të jetë e pajisur me tre kalendar rul, ai është i përshtatshëm për prodhimin e fletëve të gjerë me max. trashësi deri në 3mm;

   Shpejtësia Laminating mund të arrijë 150 milion / min në përputhje me kërkesat e konsumatorëve.

   model

   njësi SJ120 / FMS3200 SJ150 / FMS4200 SJ180 / FMS4500 SJ200 / FMS6200
   petëzim Gjerësia mm 2500-3100 3600-4100 3000-4300 5000-6100
   petëzim Trashësia um 0,01-0,10 0,01-0,10 0,01-0,10 0,01-0,10
   Mekanike Line Speed m / min 20-200 20-200 20-150 20-200
   Vidë diametër, L / D mm Φ120 × 33 Φ150 × 33 Φ180 × 33 Φ200 × 33
   rul Length mm 3200 4200 4500 6200
   T-Die Length Lip mm 3250 4250 4600 6250
   Max.Unwind / Rewind roll Diametri mm 1200 1200 1200 1200
   Fuqia totale KW 210 350 400 420
   Konsumi Air M 3/ min 0.8 1.0 1.2 1.2
   Ftohja me ujë M 3/ min 0.8 1.0 1.2 1.2
   Total Pesha ton 34 46 55 65
   Linja Size (L x W x H) m 12 x 18 x 4,5 14 x 20 x 4.7 14 x 22 x 5 15 x 23 x 5

  • Previous:
  • Next:

  • 
   WhatsApp Online Chat !