15 vjet përvojë

  66eaea25

  Qingdao Shicheng Plastic Machinery Co, Ltd specializuar në prodhimin e kapacitet të lartë të pajisjeve plastike makineri .Të Kompania ndodhet në qytetin e bukur bregdetar Qingdao dhe gëzon kushte të përshtatshme të trafikut dhe mjedis të bukur .Owing një sistem të avancuar të projektimit dhe ekipi të aftë teknik, kompania është e lartë sipërmarrje të teknologjisë së krehje me kërkimin shkencor, zhvillimin, prodhimin dhe shërbimin teknik.

  Kompania jonë ka kaluar certifikatën e ISO9001: 2000 Ndërkombëtare të Sistemit produktet të përfshijnë makineri dhe plastike produkteve plastike makineri .Plastic mbulon extruders seri e tubave, pjatë dhe fletë, profilin, njësi granulating, makine plastike riciklojnë dhe polic më shumë se 20 lloje të 100 varieteteve produktet .plastic kryesor mbulon tuba, panele, dritare dhe dyer profilet produkte Ne kemi një mostër dyqan pune me teknikë të kualifikuar.

  Kompania jonë ka fuqi të fuqishëm teknikë dhe kapacitetit të zhvillimit dhe zotëron qendra të avancuar procesin me kontroll numerik .Shicheng ka përparësi absolute në të njëjtën fushë në vendin tonë dhe pjesën në treg është më i madh Ne kemi teknikë profesionistë të cilët janë të njohur me trendin e tregut dhe mbajtjen e bashkëpunim të ngushtë me institut hulumtimi projektimit kimike, universitet dhe kolegjet, mund të konvertohet rezultatin e fundit të teknologjisë me shpejtësi të shpejtë Ne jemi të eksportuar makinat tona Meksikë, Pakistan, Kazakistani, Kili, Iran Vietnam, Turqi, Korea, Rusia dhe Ukraina. Kompania jonë fiton miratimin e konsumatorëve përmes cilësisë së shkëlqyer dhe të shërbimit të përsosur.


  
  WhatsApp Online Chat !