• Тел: + 86-532-88278277
 • Е-пошта: admin@shichengsj.com
  • Фејсбук
  • googleplus
  • Скопје
  • Твитер
  • YouTube

  По продажбата на услугата

  DSCF6338

  IMG_5139

  Без разлика дали тоа е пред-продажба и по-продажба, ние ќе ви даде најдобра услуга за да знаете и да ги користат нашите производи побрзо.

  1.To обезбеди инсталација и тестирање на машината.
  2.To обезбеди формули и технологија на производи и информации од суровина добавувачи
  3.To обезбеди техничка обука за работник на клиентите
  4.To биде одговорен за одржување на услуги 


  
  WhatsApp Online Chat !