15 години искуство

  66eaea25

  Кингдао Shicheng пластика Машини копродукции, Ltd е специјализирана во производство со висок капацитет пластични машини опрема .На компанија го лоцира во убава крајбрежен град-Кингдао и ужива удобен сообраќај состојба и убава околина .Owing еден напреден дизајн на системот и вешти тим техничар, компанијата е високо Технологија претпријатие чешла со истражување, развој, производство и техничката служба.

  Нашата компанија има положено на ISO9001: 2000 за квалитет Меѓународен систем .Products вклучува пластична машини и производи од пластични маси .Plastic машини опфаќа серија на екструдерите на цевки, плоча и лист, профил, гранулирање единица, пластични рециклирање машина дробилката и повеќе од 20 видови 100 видови .plastic производи покрива главните цевки, плочи, прозорец и врата профили производи Ние имаме работна продавница примерок со квалификувани техничари.

  Нашата компанија има моќни техника моќ и капацитет за развој и поседува напреден процес центар со нумеричка контрола .Shicheng има апсолутна предност во истата област во нашата земја и уделот на пазарот е најголемата Ние имаме професионални техничари кои се запознаени со трендот на пазарот и чување на тесна соработка со хемиски дизајн истражувачки институт, универзитетски и колеџи, може да се конвертира најновите технологија со резултат најбрзиот брзина Ние сме извоз на нашите машини Мексико, Пакистан, Казахстан, Чиле, Иран, Виетнам, Турција, Кореја, Русија и Украина. Нашата компанија добива одобрение на клиентите преку одличен квалитет и добра услуга.


  
  WhatsApp Online Chat !