• Тел: + 86-532-88278277
 • Е-пошта: admin@shichengsj.com
  • Фејсбук
  • googleplus
  • Скопје
  • Твитер
  • YouTube

  12 патенти

  95FF30D6D49C8F62FA29F5926D6C04B2

   

  Нашата компанија има 20 инженери за дизајн и по продажбата на услугата, ќе добиете 12 патенти на машина, Ние може да произведе машина од страна на клиентите се изменуваат. 


  
  WhatsApp Online Chat !